Pakiety

Jak zarezerwować pakiet?

Naszym Klientom oferujemy rezerwację w ramach następujących pakietów:

  • • bilet lotniczy + hotel,
    • bilet lotniczy + samochód,
    • hotel + samochód,
    • bilet lotniczy + hotel + samochód.
    Rezerwując w ten sposób klient zyskuje czas, nie musi korzystać z kilku wyszukiwarek jednocześnie, wpisywać kilkakrotnie tych samych danych i dokonywać analizy ofert na różnych poziomach.

KROK PIERWSZY:
Użytkownik systemu rezerwacyjnego rozpoczyna wyszukiwanie od wyboru odpowiedniego pakietu. Jeśli elementem pakietu jest bilet lotniczy, należy określić kryteria przelotu – miejsce i datę wylotu i termin przylotu. W tym samym kroku Użytkownik określa parametry innych wybranych usług. Jeśli jest to hotel, Uzytkownik podaje rodzaj pokoju oraz określa typ gości (dorosły, dziecko, niemowlę). Jeżeli w pakiecie jest także samochód, Użytkownik podaje swój kraj pochodzenia.

KROK DRUGI:
Po wyborze odpowiedniej oferty i wprowadzeniu danych, system analizuje podane kryteria i proponuje konkretną ofertę uwzględniając podane preferencje Użytkownika. Zawsze istnieje możliwość zamiany kryteriów wyszukiwania oraz wyboru innych, niż oferowane, parametry usług. Użytkownik może na tym etapie zdecydować się na wybór proponowanej oferty lub wybrać inne oferty.

KROK TRZECI:
Po akceptacji oferty, Użytkownik wypełnia formularz rezerwacyjny. W tym kroku Użytkownik decyduje, czy wykupuje ubezpieczenie. Ubezpieczenie podróży jest zawsze zaznaczone i Użytkownik decyduje jaki rodzaj ubezpieczenia wybrać, czy całkowicie zrezygnować z tej opcji. W tym kroku, w podsumowaniu, Klient widzi całkowity koszt pakietu.

KROK CZWARTY:
Użytkownik sprawdza poprawność wprowadzonych danych oraz całkowity koszt za usługę (zgodnie z opcją płatności, którą wybrał). Do złożenia formularza rezerwacyjnego niezbędna jest akceptacja zaznajomienia się z Regulaminem serwisu.

KROK PIĄTY:
Użytkownik widzi na stronie informacje dotyczące zarezerwowanego pakietu. Na podany adres e-mail otrzymuje kopie formularza rezerwacyjnego pakietu. Po opłaceniu usługi otrzymuje dokumenty (na adres e-mail) upoważniające go do skorzystania z zamówionych usług.

BookingCity.pl w procesie rezerwacji pełni funkcję pośrednika. Nasze działania są oparte o dobro naszego Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były jak najlepsze i sprawdzone oraz spełniały Państwa oczekiwania.


>> Sprawdź oferty pakietowe

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.