Travel Guard

  Travel Guard Chartis

Towarzystwo ubezpieczeniowe Travel Guard Chartis jest światowym liderem w dziedzinie ubezpieczeń majątków, wycieczek i osób prywatnych. Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu firmy o charakterze spółki ubezpieczeniowej Travel Guard Chartis zdobyło jakże cenną praktykę w kontakcie bezpośrednim i pośrednim z Klientem. Obecnie spółka zrzesza 40 tysięcy pracowników zatrudnionych w oddziałach, które rozrzucone są w ponad 160 krajach na całej kuli ziemskiej.

Główną specjalizacją firmy Travel Guard jest sprzedaż ofert ubezpieczeń zarówno tych dedykowanych wielkim korporacjom jak i Klientom instytucjonalnych i prywatnych. W pakiecie przedstawianym Klientom widnieje ponad 500 produktów i różnego rodzaju usług, a to wszystko chronione jest przez wysoki kapitał spółki. Na obecną chwilę Travel Guard może pochwalić się sprzedażą swoich produktów i usług dla ponad 45 milionów Klientów z całego świata.
 Zobacz więcej

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.