Motoria

MotoriaMotoria.pl to rozbudowana platforma ogłoszeniowa, która zbiera w swojej bazie ogłoszenia firm wprost z branży motoryzacyjnej, ale równie dobrze każdy kto poszukuje informacji na temat konkretnego produktu może założyć konto i na pewno zawsze znajdzie to czego szuka.  Założenie konta nic nie kosztuje – jest zupełnie darmowe. Oprócz ogłoszeń firm na serwisie Motoria.PL można dodawać zlecenia, jeśli potrzebujemy jakiejś usługi, pomocy, asysty to zawsze znajdzie się ktoś kto nam pomoże.


Jak to działa? Prosto, kończy ci się ubezpieczenie, nie zrobiłeś na czas przeglądu? Serwis przypomi Ci o tym niezwłocznie i wyśle automatycznie zapytania do zapisanych firm o oferty dla Ciebie, a co za tym idzie możemy oczekiwać w niedługim czasie odzewu z najlepszymi alternatywami dla Nas.
Jesteś właścicielem warsztatu? Oferujesz ciekawe usługi finansowe związane z branżą samochodową? Sprzedajesz opony lub części? Tradycyjne formy reklamy nie zawsze są skuteczne, a Ty cały czas zastanawiasz się jak zdobyć nowych klientów. Jak dotrzeć do kogoś, kto akurat potrzebuje Twojego wsparcia? Odwiedź serwis motoria.pl


Odwiedź serwis ogłoszeniowy Motoria.pl

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.