MotoBadania

MotoBadaniaMotobadania.pl jest to portal stworzony z myślą o kierowcach. Wszystkie systemy są zoptymalizowane pod względem jak najprostszej metody wyszukiwania stacji diagnostycznych w regionie zamieszkania użytkownika. Cały projekt jest współfinansowany ze środków pozyskanych z programu Innowacyjna Gospodarka. MotoBadania.pl w prosty i funkcjonalny sposób łączy wiele możliwości takich jak strona www, skrzynka pocztowa e-mail, możliwość wysyłki sms, zarządzanie baza klientów, kalendarz przeglądów i wizyt.


Jeśli jesteś właścicielem Stacji Kontroli Pojazdów i chcesz zaistnieć w sieci tak, aby jak największa ilość klientów wiedziała o twoim istnieniu to nie możesz przegapić możliwości dodania jej do naszego spisu, a tym samym możliwości zwiększania swojego przychodu.


Dowiedz się więcej o serwisie MotoBadania.pl

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.