Mestengo

MestengoMestego to firma zajmująca się marketingiem internetowym dostosowując się do wymagań stawianych przez klienta planowana jest strategia rozwoju portalu, a także skrupulatnie planowane są działania typowo marketingowe jak kampanie AdWords. Po każdym, szczegółowym audycie witryny jest ona przystosowywana do wymagań różnych wyszukiwarek tak, aby strony klientów były jak najwyżej w wynikach.


Firma Mestengo oferuje także szeroki wachlarz różnych szkoleń zarówno tych dotyczących prowadzenia kampanii sposorowanych jak i z zareksu social marketingu. Możliwe są także prezentacje i konferencje na temat optymalizacji stron, pozycjonowania ich i mierzenia wyników każdego z prowadzonych etapów.
 


 

Dowiedz się więcej o Mestengo.

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.