Galileo

GalileoGalileo jest platformą stworzoną przez Travelport, firmę która jest największym dostawcą rozwiązań internetowych związanych z podróżami, a także jest liderem technologii wspomagających biura podróży na całym świecie. Globalna usługa dystrybuowana jest z największym zaangażowaniem w partnerstwo przy jednoczesnym obniżaniu kosztów, a zwiększaniu efektywności i przychodów dla biur podróży, korporacji i dostawców usług turystycznych.


Galileo zapewnia globalny system dystrybucji (GDS) usług dla branży turystycznej poprzez skomputeryzowane systemy rezerwacji, nowatorskie produkty i rozwiązania oparte  o światową sieć  www. Galileo jest wartościowym agregatorem zbierania danych służących później przede wszystkim klientom i z miesiąca na miesiąc rozszerzane są możliwości systemu dla podróżnych na całym świecie.


Dowiedz się więcej o platformie Galileo.

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.