Europcar

europcarEuropcar Polska to część składowa sieci oferującej na całym świecie możliwość wynajmu samochodów. Firma powstałą w Paryżu w 1949 roku i od tamtej pory wciąż się rozwija dynamicznie tworząc ciągle nowe oddziały i filie w innych krajach, ale także dzięki podpisywaniu wielu umów z innymi firmami, Europcar może zaoferować najlepszą jakość usług praktycznie wszędzie na kuli ziemskiej. Na chwilę obecną do dyspozycji naszych klientów zostało oddanych ponad 190 tysięcy różnego rodzaju pojazdów, a ponad 13 tysięcy punktów na całym świecie zapewnia wysoką dostępność usług.
Europcar należy do Eurazeo potentata inwestycyjnego w Europie. 150 lat doświadczenia w branży i ogromne zaplecze finansowe sprawiło, że przejęcie przez korporacje Europcar umocniło firmę i sprawiło, że stała się liderem na rynku europejskich przedsiębiorstw wynajmujących samochody.


http://www.europcar.com.pl/

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.