Booking.com

Booking.comBooking.com należy oficjalnie do spółki Priceline.com, która jest właścicielem wiodącej marki, która obejmuje swoim zakresem system rezerwacji hoteli. W ciągu miesiąca Booking.com przyciąga do siebie ponad trzydzieści milionów użytkowników z całej kuli ziemskiej, klientów prywatnych i tych podróżujących w sprawach czysto bizensowych.
W przeciągu kilkunastu lat baza hoteli, zarówno tych małych jak i tych najbardziej luksusowych rozszerzyła się do ponad 180 tysięcy. Szeroką dostępność gwarantuje stronie Booking.com tłumaczenie w 41 językach i dzięki temu dociera do ponad 163 krajów na całym świecie.


Booking.com nie tylko zachwyca swoją popularnością, ale też portal jest bogaty w najświeższe informacje z branży turystycznej, a jego przyjazny styl idzie w parze z najlepszymi cenami.
Jednak czymże by było tłumaczenie w wielu językach bez wsparcia bezpośredniego klienta. Właśnie z tym także Booking.com radzi sobie świetnie z tym zatrudniając coraz to więcej osób do wielojęzycznego zespołu obsługi klienta.
Każdego dnia zamawianych jest prawie 300 tysięcy hoteli i innego rodzaju noclegów.


Dowiedz się więcej o Booking.com

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.