Jak to działa

Jak działa dynamiczne pakietowanie?

Dynamiczne pakietowanie to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na prezentację i rezerwację kilku produktów jednocześnie. To znaczy, że w wyniku jednego zapytania w wyszukiwarce, oferującej dynamiczne pakietowanie, otrzymamy odpowiedź dotyczącą więcej niż jednej usługi turystycznej. Jak to wygląda w praktyce?

Wybierając się w podróż, szukamy biletu lotniczego oraz pokoju w hotelu. Być może chcemy dodatkowo wynająć samochód, aby sprawniej poruszać się w miejscu podróży. I co zwykle robimy? Na początek rezerwujemy bilet na portalu, który oferuje bilety lotnicze. Kolejnym krokiem jest wyszukanie odpowiedniego hotelu, czyli ponowne korzystanie z usług innej witryny, która prezentuje oferty hoteli i noclegów. Na koniec szukamy ofert wypożyczalni samochodowych i po raz kolejny przechodzimy przez następną wyszukiwarkę i proces rezerwacyjny. Za każdym razem musimy podać dane osobowe, niezbędne do dokonania rezerwacji. Za każdym razem podajemy także dane do przelewu lub numer karty kredytowej. W ten sposób czas, jaki przeznaczamy na zorganizowanie podróży, znacznie się wydłuża, czasem bywa irytujące kolejne wypełnianie formularzy. Można tego uniknąć i usprawnić rezerwację tych produktów, wykorzystując dynamiczne pakietowanie.

Dynamiczne pakietowanie to usługa, dzięki które zarezerwujesz wymienione produkty za jednym razem. BookingCity.pl udostępnia na stronie zaawansowaną wyszukiwarkę, w której określa się dokładnie pakiet usług, które chcesz zarezerwować, np. bilet lotniczy + hotel + samochód, bilet lotniczy + hotel, hotel + samochodów lub bilet lotniczy + samochód. W ten sposób, dzięki dynamicznemu pakietowaniu, nie trwonisz czasu na wyszukiwanie, przeskakiwanie z wyszukiwarki na wyszukiwarkę, ze strony na stronę, wielokrotne uzupełnianie formularzy i kilkakrotne podawanie numeru karty kredytowej. Z poziomu wyszukiwarki dostępnej w usłudze dynamicznego pakietowania ocenimy, zarezerwujemy i opłacimy interesujące nas usługi.

Ceny w zbiorczym zamówieniu z dynamicznego pakietowania są zwykle niższe, niż suma pojedynczo zamawianych usług. Wystarczy jednorazowe wypełnienie pól wyszukiwarki, określenie parametrów podróży, aby otrzymać interesujące nas wyniki dotyczące podróży: loty, noclegu, samochodu i ubezpieczenia. Co ważne, transakcje w dynamicznym pakietowaniu są bezpieczniejsze, bo dane osobiste i inne informacje podawane są jednorazowo.

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.