NetMedia

NetmediaGrupa Netmedia zajmuje się oferowaniem szerokiego zakresu usług związanych zarówno z nieruchomościami, turystyką, różnego rodzaju inwestycjami i portalami internetowymi. Jednak na przełomie lat okazuje się, że najbardziej dochodową działalnością stały się oferowane przez grupę usługi turystyczne, a rozwój tej dziedziny skierowano na najpopularniejsze w dzisiejszych czasach medium jakim jest internet. Aby podnieść jakość świadczonych usług dodano możliwość przeprowadzania rezerwacji telefonicznych za pomocą call center.


Na obecną chwilę grupa Netmedia obsługuje już tysiące klientów zarówno indywidualnych jak i wielkich korporacji i biur turystycznych. W Polsce zakres działań firmy obejmuje rezerwację i sprzedaż miejsc w hotelach, różnego rodzaju noclegów, a także rejsów czysto wycieczkowych. Co najważniejsze Netmedia obecnie przoduje w ilości sprzedawanych ofert takich, jak: noclegi w hotelach i pensjonatach, wycieczki turystyczne, bilety lotnicze, wynajem samochodów, przewozy autokarowe, czartery łodzi i promów, wyjazdy krótkoterminowe (turystyka weekendowa), kursy językowe.


Sprawdź ofertę Grupy Netmedia.

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.