Jak zarezerwować samochód

Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były jak najlepiej dopasowane do wszelkich uwarunkowań nałożonych przez firmy wynajmujące samochody jak i przez dany kraj, w którym następuje wynajem. Samochód mogą Państwo wynająć w pakiecie jak i również osobno.

Aby zarezerwować samochód należy:

KROK PIERWSZY:
Kliknąć w zakładkę Samochód. Wybrać punkt wynajmu samochodu, datę i godziny jego wynajmu i zwrotu oraz kraj zamieszkania i kliknąć Wyszukaj (dodatkową opcją jest możliwość wyboru punktu zwrotu innego niż punkt wynajmu). Z listy proponowanych samochodów wybieramy interesujący nas model i klikamy Rezerwuj. Wtedy widzimy dokładny opis samochodu, szczegóły dotyczące ceny oraz ubezpieczenia. Po kliknięciu Dalej u dołu strony, przechodzimy do kroku drugiego.

KROK DRUGI:
Tutaj należy wypełnić dane do rezerwacji, czyli dane klienta (płeć, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail) oraz numer lotu i sposób płatności. Następnie kliknąć Dalej u dołu strony.

KROK TRZECI:
Proszę dokładnie sprawdzić wprowadzone dane w celu uniknięcia błędów rezerwacji, zapoznać się z danymi wyceny oraz zaakceptować regulamin serwisu bookingcity.pl.

KROK CZWARTY:
Ostatni krok to wszystkie szczegóły rezerwacji oraz formy płatności. W tym momencie użytkownik otrzymuje e-mail potwierdzający rezerwację, zawierający wszelkie szczegóły takie jak: numer rezerwacji, dane o wynajmowanym samochodzie, dane klienta, szczegóły dotyczące wynajmu, dane wyceny, dane potrzebne do płatności.

Może się zdarzyć, iż nie będziemy mogli potwierdzić ostatecznie, że samochód, który został zarezerwowany u danego dostawcy, będzie w danym terminie dostępny. Informacja taka zostanie przekazana Państwu przed lub zaraz po złożonym zamówieniu. W takiej sytuacji będziemy jednak strać się przez 48 godzin od dokonania rezerwacji, by zapewnić Klientowi realizację jego zamówienia. Klient będzie również na bieżąco informowany o postępach.

BookingCity.pl w procesie rezerwacji pełni funkcję pośrednika. Nasze działania są oparte o dobro naszego Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były jak najlepsze i sprawdzone oraz spełniały Państwa oczekiwania.


>> Sprawdź oferty pakietowe
>> Sprawdź oferty wynajmu samochodów

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.