Jak zarezerwować lot

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego systemu rezerwacyjnego, dzięki któremu można zarezerwować najtańsze bilety lotnicze oferowane przez wszystkie linie lotnicze na świecie. Rezerwacja trwa kilka minut i jest bardzo prosta. Z naszą wyszukiwarką znajdziecie Państwo najlepsze oferty na wybrane destynacje. Bilet lotniczy można zarezerwować również w pakiecie razem z rezerwacją hotelu i wynajmem samochodu.

Aby zarezerwować bilet lotniczy należy:

KROK PIERWSZY:
Kliknąć w zakładkę Loty. Następnie wybrać rodzaj i typ połączenia, miejsce wylotu i przylotu, datę/porę wylotu oraz typ i ilość pasażerów. Dodatkową opcją jest możliwość wyboru tylko połączeń bezpośrednich, klasy i konkretnej linii lotniczej. Gdy wszystkie dane zostaną wprowadzone należy Wyszukać połączenie. W tym momencie przeszukane zostają miliony taryf i połączeń w celu znalezienia najlepszej opcji.
Z listy sugerowanych połączeń wybieramy to, które odpowiada nam najbardziej i klikamy Rezerwuj.

KROK DRUGI:
W pola wybranego połączenia należy wprowadzić dane takie jak: dane kontaktowe osoby rezerwującej lot (telefon, e-mail), dane pasażerów, wybrany sposób płatności i kliknąć Rezerwuj u dołu strony.

KROK TRZECI:
Proszę dokładnie sprawdzić wprowadzone dane w celu uniknięcia błędów rezerwacji, zapoznać się z danymi wyceny oraz zaakceptować regulamin serwisu bookingcity.pl.

KROK CZWARTY:
Ostatni krok to wszystkie szczegóły rezerwacji oraz formy płatności. W tym momencie użytkownik otrzymuje e-mail potwierdzający rezerwację, zawierający wszelkie szczegóły takie jak: numer rezerwacji, dane pasażerów, dane przelotów, dane wyceny, dane potrzebne do płatności (w przypadku np. przelewu).

BookingCity.pl w procesie rezerwacji pełni funkcję pośrednika. Nasze działania są oparte o dobro naszego Klienta i chęć świadczenia usług najwyższej jakości. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były sprawdzone oraz spełniały Państwa oczekiwania.


>> Sprawdź oferty pakietowe
>> Sprawdź oferty lotów

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.