Jak zarezerwować hotel

Proponujemy Państwu bogaty wybór hoteli na całym świecie. Tak jak inne usługi rezerwację hotelu można wykonać w pakiecie z biletem lotniczym oraz wynajęciem samochodu. Oczywiście mogą Państwo skorzystać z osobnej oferty rezerwacji samego hotelu. Wyszukiwanie jest bardzo proste i intuicyjne. Dzięki naszej wyszukiwarce szybko i sprawnie zaplanują Państwo swoją podróż.

Aby zarezerwować hotel należy:

KROK PIERWSZY: Kliknąć w zakładkę Hotele (w Polsce lub Na świecie). Wybrać miasto, w którym chcemy znaleźć nocleg, datę zameldowania i wymeldowania, rodzaj pokoju (czyli ilość osób w pokoju, określić czy zamieszka z nami dziecko i czy będzie potrzebne łóżeczko dla dzieci poniżej 3 roku życia). Opcja Dodaj pokój umożliwia rezerwację większej ilości pokoi. Zaznaczając opcję Rozszerzenie wyszukiwania możemy wpisać nazwę preferowanego hotelu oraz ilość gwiazdek.
Po kliknięciu Wyszukaj hotele następuje wyszukiwanie ofert. Z listy proponowanych hoteli wybieramy interesujący nas i klikamy Rezerwuj i przechodzimy do kroku drugiego.

KROK DRUGI:
W tym miejscu widać dokładny opis hotelu, szczegóły dotyczące pokoju i ceny.
Poniżej należy wypełnić formularz wprowadzając dane klienta (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail), dane osób, dla których dokonywana jest rezerwacja oraz określić sposób płatności. Następnie kliknąć Rezerwuj i zapłać u dołu strony.

KROK TRZECI:
Proszę dokładnie sprawdzić wprowadzone dane w celu uniknięcia błędów rezerwacji, zapoznać się z danymi wyceny oraz zaakceptować regulamin serwisu bookingcity.pl.

KROK CZWARTY:
Ostatni krok to wszystkie szczegóły rezerwacji oraz formy płatności. W tym momencie użytkownik otrzymuje e-mail potwierdzający rezerwację, zawierający wszelkie szczegóły takie jak: numer rezerwacji, dane o hotelu, dane klienta, szczegóły dotyczące wynajmu, dane wyceny, dane potrzebne do płatności. W tym momencie klient dokonuje płatności elektronicznej.

BookingCity.pl w procesie rezerwacji pełni funkcję pośrednika. Nasze działania są oparte o dobro naszego Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były jak najlepsze i sprawdzone oraz spełniały Państwa oczekiwania.


>> Sprawdź oferty pakietowe
>> Sprawdź oferty miejsc hotelowych

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.