Jak wykupić ubezpieczenie

W trosce o bezpieczeństwo i komfort Państwa podróży, do każdej oferowanej usługi proponujemy wykupienie ubezpieczenia podróży. Ubezpieczenie można nabyć również jako osobną usługę.

Aby wykupić ubezpieczenie należy:

KROK PIERWSZY:
Przejść zakładki Ubezpieczenia w menu górnym. Na stronie określamy typ ubezpieczenia: ubezpieczenie podróży, od rezygnacji z biletu lotniczego lub ubezpieczenie  od rezygnacji z noclegu.

KROK DRUGI:
W kolejnych krokach należy określić kraj rozpoczęcia podróży, kraj docelowy, termin ubezpieczenia oraz określić wariant ubezpieczenia. Dostępne warianty: srebrny, złoty i platynowe. Poszczególne warianty różnią się między sobą wysokością składki i sumą ubezpieczenia.

Ubezpieczenie jest opcją fakultatywną, którą można wykupić przy rezerwacji innych usług BookingCity.pl: rezerwacji biletu lotniczego, hotelu, wynajmu samochodu oraz przy rezerwacji pakietu. Wówczas opcja Ubezpieczenie wyświetla się przy drugim kroku w formularzu rezerwacyjnym. Koszt ubezpieczenia wyświetla się po określeniu parametrów podróży i wyborze wariantu.

BookingCity.pl w procesie rezerwacji pełni funkcję pośrednika. Nasze działania są oparte o dobro naszego Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasze oferty były jak najlepsze i sprawdzone oraz spełniały Państwa oczekiwania.

 

CZYM JEST dynamiczne pakietowanie

Strona Booking City jest to zaawansowane rozwiązanie w ramach nowoczesnych usług turystycznych. Booking City oferuje e-usługę dynamicznego pakietowania, dzięki której można równocześnie zarezerwować bilet lotniczy, pokój hotelowy, ubezpieczenie turystyczne oraz wynająć samochód. Internauta, organizując wyjazd, nie musi więcej porównywać w różnych wyszukiwarkach osobno biletu na samolot, noclegu w hotelu i samochodu, jakim mógłby się poruszać w miejscu wyjazdu. Dynamiczne pakietowanie oparte jest na zaawansowanej technologicznie wyszukiwarce, przez co jedno zapytanie jest wystarczające, aby pokazać wszystkie usługi równocześnie.

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.